Zahradnické práce


Zahrada je vizitkou pána (paní) domu!

Návrhy a realizace zahrad

Zakládání trávníků

Pokládka travních koberců

Kácení a prořezy stromů

Zakládání trávníků výsevem

Sekání trávníků

Odvoz a likvidace odpadů

Má firma se zabývá zahradnickými službami všeho druhu. Již několik let poskytuji kompletní servis pro Vaši zahradu – od založení a celkové realizace zahrady po její trvalou údržbu. Ke každé zahradě přistupuji individuálně a profesionálně. Firma Leytart.eu nabízí nejen zakládání zahrad, ale i jejich následnou údržbu. Společně vybereme rostliny, které jsou nejvhodnější pro Vaši zahradu, ale hlavně aby vyhovovaly představám. Zahrada se především musí líbit Vám. Dále nabízím její údržbu (jarní, podzimní či preventivní). Zabývám se i údržbou veřejné zeleně – sekání, ošetření a obnovu travnatých ploch.

Vyberte si z nabízených prací

Údržba zahrad, zakládání trávníků, likvidace pařezů, štěpkování větví, provzdušňování travnatých ploch, pokládka travních koberců, kácení a prořezy stromů, zakládání trávníků výsevem, stříhání živých plotů, revitalizace dlouhodobě neudržovaných pozemků, sekání trávníků, odvoz a likvidace odpadů.

Kamenické práce


Kamenické práce a pietní architektura

Výroba terasa

Návrhy pomníků

Renovace pomníků

Bytové doplňky

Krby, sloupy

Kamenné obložení

Váza a mísy z přírodního kamene


Vyberte si z nabízených prací

Výroba terasa (umělého kamene), kameno-sochařské práce, návrhy pomníků, sekání přípisů na pomníky, renovace pomníků. přezlacení nápisů, kuchyňské linky z kamene (včetně stolařských prací), bytové doplňky, krby, sloupy, obložení z kamene na schody, obklady, dlažby, parapety, lampy, vázy, mísy z přírodního kamene.